Siyaset

NAZİLLİ MANİFATURACILAR ODASINA BİR ADAY DAHA

NAZİLLİ MANİFATURACILAR ODASINA BİR ADAY DAHA

Nazilli Manifaturacılar ve Tuhafiyeciler Odası’nda yapılacak seçimli Genel Kurul öncesi Levent Tekin da başkanlık için adaylığını açıkladı.

Nazilli’de 2022 yılında yapılacak olan Manifaturacılar ve Tuhafiyeciler Odası seçimli Genel Kurul öncesi bir isim daha başkanlığa adaylığnı koydu. Mevcut Başkan Hüdai Tosun, Seyfi Toktaş’ın ardından Levent Tekin de başkanlık koltuğa talip oldu. Tekin, adaylık açıklamasını işyerinde yaptı. Açıklamaya yönetim kurulu üyelerinden Selma Karaköse de katıldı.

3 yıl önce adaylığa karar verdiğini ve çalışmalarını uzun süredir sürdürdüğünü kaydeden Levent Tekin, “3 yıl önce oda üyesi olmayan bir şahıs Uzun Çarşı’da bin tane mont sattı. Bunun üzerine mevcut başkanı aradım, konuyu anlattım ve zabıta müdürünü benim aramamı söyledi. Zabıtayı ben arayacaksam dedim oda başkanı olayım sorunları çözeyim dedim. Adaylığımı 3 yıl önce karar verdim. Nasip olur da seçilirsek üyelerden aldığımı üyelerime harcayacağım. Bizim hiçbir odada olmayan bütçemiz var. 7 adet kirada dükkanımız var. Bunları da eski başkanlarımızdan Celal Düzgün almıştı. Projelerimizden birisi de üyelerimize otobüs tutup toptancılara alışverişe götüreceğiz. Yaklaşık 200 lira yol parası tutuyor. Gidiş dönüş karşıladığımızda esnafımız nefes alacak. Koronavirüsten çıkan üyelerimizi bir nebze rahatlatır. Esnafımızın dertlerine çare olmaya çalışacağım. Üyelerimizin yanında olacağız” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL