Siyaset

CHP’li Yıldız, “Maksat gündem değiştirmek”

CHP’li Yıldız, “Maksat gündem değiştirmek”

CHP Aydın Milletvekili Hüseyin Yıldız, AK Partili Mustafa Savaş’ın yaptığı açıklamalar üzerine bir mesaj yayımladı. CHP’li Yıldız, “Genel Kurul’da da açıklanmasına rağmen niye hala oradasın Sayın Savaş? Gündem değiştirme maksadınız olduğunuzu biliyorum” dedi.

CHP Aydın Milletvekili Hüseyin Yıldız’ın mesajı şu şekilde:

Sayın Mustafa Savaş ve bir çok AK Partili isim, Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu hakkında sosyal medya üzerinden farklı bir algı yaratarak ülkemizin asıl gündemini değiştirmeyi hedeflemektedir. Genel Kurul’da harika bir konuşma yapan Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu, başta gençler olmak üzere tüm vatandaşlarımızı yeniden hayal kurmaya teşvik etmiştir. Bunu gören ve bundan korkan AK Partili kişiler, Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun konuşma sırasındaki vücut dilinin hiçbir gruba ve Meclise yönelik bir davranış olmadığını da bilmektedirler. Lakin gündemi değiştirmek için algı yapmaktadırlar. Bu konu Genel Kurul’da da açıklandı ve yorumlandı, Sayın Savaş sen hala neden oradasın?

Ülkemizde her yeni güne zam haberiyle uyanıyoruz. Vatandaşlarımız her gece artık benzin istasyonlarında sıra bekliyor, zam gelmeden benzin alabilmek için. Türk Lirası sürekli değer kaybediyor, Milleti yoksulluğa alıştırıyorsunuz. Türkiye’nin bir çok çözüm bekleyen sorunu varken, sizler niçin bu sorunlara tepki göstermiyorsunuz? Dikkatinizi biraz bu sorunlara versenize, halkın sesine kulak versenize. Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun da dediği gibi “Geliyor Gelmekte Olan”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL