Siyaset

Başkan Özcan’dan 104 yaşındaki Elif Nine’ye unutulmayacak hediye

Başkan Özcan’dan 104 yaşındaki Elif Nine’ye unutulmayacak hediye

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Beğerli Mahallesi’nde yaşayan 104 yaşındaki Elif Nine’nin evine giden yolu, 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü hediyesi olarak yeniletti.

Kırsal mahallelerde yaptığı yol açma ve yenileme çalışmalarıyla vatandaşın takdirini toplayan Nazilli Belediyesi, Beğerli Mahallesi’nde 104 yaşındaki Elif Dedeoğlu’nun evine giden yolda parke taşı döşeme çalışmalarına başladı.

“ÇALIŞMALAR ARTACAK”
Yapılan çalışmalara bizzat destek veren Mahalle Muhtarı Celalettin Şanlı, “Yolumuzun uzunluğu 600 metre ve genişliği 3 metredir. Toplam bin 800 metrekare alana döşeme yapıyoruz. İleriki yıllarda bu çalışmalarımız daha da artacak. Başkanımızdan Allah razı olsun. Bu alan yağmurlu havalarda kullanımı zor olan bir yolumuzdu. Öncelik vermemizin sebebi de 104 yaşında Elif ninemiz burada yaşıyor. 65 yaşındaki kızı her gün Elif ninemize bakmaya geliyor. Başkanımızdan rica ettik, Allah kendisinden razı olsun. Burada çalışmalarımızı başlattı. Önümüzdeki günlerde mezarlığımızın istinat duvarları yapılacak. Başkanım en kısa sürede yapılacağının sözünü verdi. Ayrıca camimizin ön ve arka kısmında bulunan toprak alanın parke taşı döşemelerinin yapılması için taşımız belediyemiz tarafından temin edildi. Nazilli Belediyesinden çok süper hizmet alıyoruz. Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

“BAŞKANIM SÖZ VERDİĞİ ZAMAN YAPAR”
Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Başkan Özcan ve ekibine teşekkür eden Muhtar Şanlı; “Başkanım söz verdiği zaman yapar. Parke taşı döşemeye devam. Her şey Beğerli için” ifadelerine yer verdi.

Uzun yaşam şehri Nazilli’nin asırlık çınarlarına her zaman öncelik vermeye devam edeceklerini dile getiren Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, “Elif ninemizin nezdinde tüm büyüklerimizin Dünya Yaşlılar Günü’nü kutluyor, aileleri ile birlikte sağlıklı uzun ömürler diliyorum” sözlerini kaydetti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL