Yerel

Başkan Özcan ADD’nin ‘dayanışma’ etkinliğine katıldı

Başkan Özcan ADD’nin ‘dayanışma’ etkinliğine katıldı

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Atatürkçü Düşünce Derneği Nazilli Şubesi tarafından Hangar Kafe&Restoran’da düzenlenen dayanışma programa katıldı.

Engelliler Haftası ve Anneler Günü dolayısıyla Nazilli’de düzenlenen etkinlikleri devam ediyor.

Son olarak Atatürkçü Düşünce Derneği Nazilli Şubesi tarafından düzenlenen etkinliğe katılan Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan Hangar Kafe&Restoran’da üyelerle bir araya geldi.

Sevgi ile aşılamayacak hiçbir engelin olmadığına dikkat çeken Dernek Başkanı Şafakta Nalan Ayas; “Bizler insan teması ile bir arada bulunuyoruz. Hiçbir ayrım gözetmeden hep birlikte sevgiyi yaşamak istiyoruz. Yere düştüğümüz zaman elimizi uzattığımızda bizi tutan kişiye inançlarını sormuyoruz. Onun amacı sadece bizi yerden kaldırmak. Bizim amacımız da budur. 10-16 Mayıs Engelliler Haftası olarak geçiyor. Engellilerimizin büyük bir sloganı var: “Asıl engel sevgisizliktir”. Bizler biliyoruz ki sevgi ile aşamayacağımız hiçbir engel yok. Onun için bizler Atatürkçü Düşünce Derneği ailesi olarak hepinizi çok seviyoruz. Sizlerden de bu sevgiyi gördüğümüz için hepinize çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Çalışmalarından dolayı ADD Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür eden Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan; “Sayın hocalarımıza hem okul hem de sivil toplum örgütlerimize gösterdikleri yararlılıktan dolayı ve değerli katkılarından dolayı çok teşekkür ediyorum. ADD’nin bizim hayatımızda anlamı büyük. Bizler her zaman yanınızdayız” diyerek Aytül Büyükçoban’a plaket takdim etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL