Yerel

NAZİLLİ TİCARET ODASI ÜYELERİYLE İFTARDA BULUŞTU

NAZİLLİ TİCARET ODASI ÜYELERİYLE İFTARDA BULUŞTU

Nazilli Ticaret Odası, protokol ve oda üyeleri ile iftar yemeğinde buluştu. Nazilli Sanayi Sitesi Sosyal Tesisleri Gold Salonu’nda, Ramazan’ın sevincini paylaşmak için NTO Başkanı Nuri Arslan ve Meclis Başkanı Gürdal Yüzügüler’in ev sahipliğindeki iftar yemeğine AK Parti Aydın Milletvekilleri Bekir Kuvvet Erim, Rıza Posacı, Nazilli Kaymakamı Sedat Sırrı Arısoy, Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Aydın Barosu Nazilli Temsilcisi Emel Şahin, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Haktan Öztürk, Nazilli Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdür Vekili Doç Dr. Tuncay Ercan Sepetçioğlu, siyasi parti temsilcileri, idare müdürleri, muhtarlar, Esnaf Odası Başkanları, STK temsilcileri ve NTO üyeleri katıldı.

İftar programı girişinde NTO Başkanı Nuri Arslan ve Meclis Başkanı Gürdal davetlilerini kapıda karşıladı. Davetlilerle yakından ilgilenen görevliler misafirlerine masalarına eşlik etti. Nazilli İlçe Müftüsü Selami Bayrakçı iftar öncesi dualar okudu. İftar saati geldiğinde okunan ezanın ardından oruçlar açıldı.

“DAYANIŞMANIN ARTTIĞI GÜNLER”
Pandemiden dolayı bu tür etkinlikleri özlediklerini ifade eden Nazilli Ticaret Odası Başkanı Nuri Arslan, “Mübarek Ramazan-ı Şerif’in sevincini üyelerimizle paylaşmak için iftar yemeği düzenledik. Pandemiden dolayı hasret kaldığımız etkinlikte üyelerimizle birlikte olmaktan dolayı mutluyuz. Ramazanlar birlik, beraberlik ve dayanışmanın arttığı günlerdir. Davetimize gelerek bizleri kırmayan, sevincimize ortak olan protokol üyelerine ve oda üyelerimize çok teşekkür ederiz. Ayrıca bu organizasyonda emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunuyorum. Ramazan mübarek olsun” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL