Yerel

Nazilli’de İYİ Kadınlar kahvaltıda buluştu

Nazilli’de İYİ Kadınlar kahvaltıda buluştu

NAZLI ALTINAYAR-İYİ Parti Nazilli İlçe Başkanlığı kadın teşkilatı, Hangar Kafe Restoranda kahvaltı etkinliğinde buluştu. Etkinliğe, Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan ve eşi Aslı Özcan, İYİ Parti Nazilli İlçe Başkanı Ali Gökbaraz, İYİ Parti Nazilli Kadın Politikaları Başkanı Seval Koşar ve yönetimi katıldı.

Kahvaltı etkinliğinde telefonla canlı bağlanan İYİ Parti Genel Kadın Politikaları Başkanı Ayşe Sibel Yanıkömeroğlu, Nazilli Kadın Kollarına ve partili kadınlara sahalarda başarılar diledi.

“BUGÜN İLK ADIMIMIZI ATTIK”
Kahvaltı etkinliğinin ardından açıklamada bulunan Nazilli Kadın Kolları Başkanı Seval Koşar ise, “Öncelikle hepiniz hoş geldiniz. Tüm kadın üyelerimizle aslında kahvaltı yapmayı planlıyorduk ancak malum salgın hastalıktan dolayı yapamadık. Arkadaşlarımızdan birkaçı şu an rahatsız sizlere selamları var. Genel Başkanımız Meral Akşener’in izinde sahalara inmek için bugün ilk adımımızı attık. Bundan sonra hızlı bir şekilde ziyaretlerimizi yapacağız. Ev ev mahalle mahalle kadınlarımızla vatandaşlarımızla bir arada olacağız” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL