Güncel

Zafer Mahallesi’nde yeni yollar açılıyor

Zafer Mahallesi’nde yeni yollar açılıyor

Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Zafer Mahallesi 1717 Sokak’ın doğu ve batısında kalan yaklaşık 2 bin 400 metrekare alanda yeni yol açma çalışmalarına başladı.

Merkezden kırsala tüm noktalara hizmet götürmeyen devam eden Nazilli Belediyesi, Zafer Mahallesi 1717 Sokak’ın doğu ve batısında yeni yol açma çalışmalarına başladı.

Çalışmalar kapsamında yaklaşık 300 metre uzunluk ve 8 metre genişliğe sahip alanda stabilizasyon yapan ekipler, bordür döşeme faaliyetlerine başladı.

Nazilli Belediyesi olarak kentin tüm noktalara hizmet götürme gayretinde olduklarını dile getiren Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan; “Kentimiz dört bir yandan büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. Zafer Mahallemiz de Nazillimizin en hızlı büyüyen noktalarından bir tanesi. Yerleşim alanlarının olduğu bölgelerde yol açma çalışmalarımızı ivedilikle gerçekleştiriyoruz. Ekiplerimiz bugün itibariyle yolumuzda düzenleme çalışmalarını tamamlayarak bordür döşeme işlemlerine başladı. Yaklaşık 2 metre genişliğinde kaldırım yapılması planlandı. Akabinde parke taşı döşeme çalışmalarımız başlayacak. En kısa sürede yolumuzu tamamlayıp vatandaşlarımızın kullanımına açacağız” diye konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL