Güncel

Seslerini duyurmak için yol kapatma eylemi yaptılar

Seslerini duyurmak için yol kapatma eylemi yaptılar

Nazilli’ye bağlı Ocaklı Mahallesi Mersinkırı mevkiinde yaşayan ve sitelerinin yollarının yaklaşık 3 yıldır yapılmadığını iddia eden vatandaşlar seslerini duyurmak için yol kapatma eylemi yaptı.

Nazilli’nin Ocaklı Mahallesi Mersinkırı mevkiinde bulunan Nazkur 10 Nazkur 11 ve 1 apartmanda daha yaşayan yaklaşık 75 aile 3 yıldan buyana yapılmayan yolları nedeniyle yol kapatma eylemi yaparak belediye yetkililerini seslerini duyurmaya çalıştı.
Yaklaşık 75 ailenin kışın çamur yazınsa toz nedeni ile büyük mağduriyet yaşadıklarını iddia eden site sakinleri belediye ile sık sık görüştüklerini ancak 3 yıldan buyana bir çözüm sağlanmadığından şikayetçiler.
Son çare olarak Ocaklı Mahallesi’ne giden yolu trafiğe kapatmakla sesimizi ve mağduriyetimizi duyurmaya çalıştıklarını iddia eden site sakinlerinin eylemine Nazilli Emniyet güçleri müdahale etti.
Yaptıkları yol kapatma eyleminin kanunsuz bir eylem olduğunu belirten emniyet güçleri Ocaklı yolunu trafiğe kapatan site sakinlerinden yolu bir an önce açmaları konusunda uyarıda bulunmalarının ardından yapılan eylemle ilgili olarak soruşturma başlattı.

YORUMLAR (1)

  1. Yazık diyorki:

    3 yıl olmuş demekki kimse kayle almamış teşekkürler bu kadar insanı bu hale getirdiginiz için

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL