Siyaset

Koronavirüs ile mücadelede en başarılı ilk iki büyükşehir belediye başkanından biri oldu

Koronavirüs ile mücadelede en başarılı ilk iki büyükşehir belediye başkanından biri oldu

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, koronavirüs ile mücadelede ilde yürüttüğü projelerle Türkiye’nin en başarılı ilk iki Büyükşehir Belediye Başkanı’ndan biri oldu.

SONAR Araştırma Şirketi, ,’Koronavirüs ile mücadelede Büyükşehir Belediye Başkanları başarı oranları’ adlı bir anket düzenledi. Çalışma kapsamında, çeşitli kişilere ‘Koronavirüs ile mücadelede Büyükşehir Belediye Başkanınız başarılı mıdır?’ diye soruldu.

Şirket, 20 büyükşehir içinde ilk 10’a girenleri açıkladı.   Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, salgın döneminde yürüttüğü titiz çalışmalarla en başarılı ilk iki başkan arasında yer aldı.

Yüzde 58, 7 oranında başarılı görülen Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun başarısı, ankette dikkat çekti.

GENEL HİZMET VE PROJELERDE İLK 5’TE

SONAR Araştırma Şirketi’nin düzenlediği ‘Genel Hizmet ve Projeler Büyükşehir Belediye Başkanları Başarı Oranları’ anketinin sonuçları da açıklandı. Ankette, çeşitli kişilere “Büyükşehir Belediye Başkanınızın genel hizmetleri ve projeleri başarılı mıdır?” diye soruldu.  Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, burada da yüzde 54,2 oranıyla en başarılı 4’üncü belediye başkanı seçildi.

Kaynak: Gazete Aydın

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL