Güncel

Nazilli yaza ışıl ışıl giriyor

Nazilli yaza ışıl ışıl giriyor

Nazilli Belediyesi ekipleri, Cumhuriyet Mahallesi 187 Sokak kavşağında gerçekleştirdiği aydınlatma çalışması ile kenti ışıl ışıl yapmaya devam ediyor.

Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Elektrik Servisi tarafından Cumhuriyet Mahallesi 187 Sokak ile Şehit Murat Ultay Bulvarı kesişimindeki kavşakta aydınlatma çalışması yapıldı.

Geçtiğimiz ay 9 bin 500 metrekare alanda; üst yapı, kavşak, refüj ve kaldırım düzenlemeleri yapılan bölge, gerçekleştirilen aydınlatma çalışmaları ile ışıl ışıl bir görünüm kazandı.

Çalışmalar hakkında bilgi veren Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan; “1 adet galvanizli direk, 4 adet 150W yeni nesil led projektör ile aydınlatılan, işçiliği ve imalatı belediyemiz tarafından yapılan görsel led aydınlatma kentimize hayırlı olsun. Bu çalışmaların yanı sıra belediyemizce yapılan anonsların vatandaşlarımız tarafından daha rahat duyulması için direk üstüne anons cihazı takılarak mevcut alanda çoklu kullanım sağlanmıştır. Benzer bir faaliyeti geçtiğimiz aylarda Zafer Mahallesi 22 Sokak kavşağında da gerçekleştirmiştik. Bu çalışmalarla kentimize kazandırdığımız modern, güvenli ve ferah yollarımızın sayısı her geçen gün artmaktadır. Özverili çalışmalarından dolayı tüm ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” sözlerini kaydetti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL