Güncel

Efeler Diyarı Kadınları Kooperatifi Dinlenme Tesisi Açtı!

Efeler Diyarı Kadınları Kooperatifi Dinlenme Tesisi Açtı!

Aydın’ın Sultanhisar ilçesine bağlı Atça Mahallesi’nde 19 kadının girişimiyle kurulan S.S. Efeler Diyarı Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi, ürünlerini sergileyip satacağı bir tesis açtı. Türkiye’nin en işlek karayollarından Aydın-Denizli yolu üzerinde açılan tesisin açılışında konuşan Kooperatif Başkanı Müjgan Yıldırımkaya; “Kadın istedi ve yaptı, yapmaya da devam edeceğiz” cümlesini kullandı.

Kooperatif ürünlerinin satışının yanında restoran ve kafe olarak hizmet verecek olan tesisin açılış törenine, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Sultanhisar Belediye Başkanı Osman Yıldırımkaya, Nazilli Ticaret Odası Başkanı Nuri Arslan, CHP Aydın İl Başkanı Ali Çankır, CHP Aydın İl Kadın Kolları Başkanı Ayşe Özdemir, İzmir Köy-Koop Başkanı Neptün Soyer, CHP Nazilli İlçe Başkanı Serkan Sevim, CHP Nazilli Kadın Kolları Başkanı Gamze Arslan ve siyasi parti temsilcileri ile çok sayıda davetli katıldı.

Sultanhisar’a bağlı Atça Mahallesi Kümealtı evler devlet karayolu kenarı Mola Akaryakıt İstasyonu yanında hizmete açılan tesisin hafta sonları da açık olduğu ve oturarak yemek yemeye müsait olduğu belirtildi.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL