Kültür-Sanat

Nazilli Belediye Sinaması’nda ücretsiz film gösterimi

Nazilli Belediye Sinaması’nda ücretsiz film gösterimi

Nazilli Belediye Sinemasında vatandaşlara ücretsiz film keyfi sunulacak. Hababam Sınıfı Yaz Oyunları Nazilli’de tüm vatandaşlara ücretsiz oynatılacak.

Nazilli Belediye Sineması da açılışa özel ücretsiz film oynatacağını duyurarak, Hababam Sınıfı Yaz Oyunları filminin hiç bir ücret alınmadan Nazillili vatandaşların huzuruna çıkacağını belirtti. Yönetmenliğini Doğan Can Anafarta’nın yaptığı, Hakan Meriçliler, Altan Erkekli, Fırat Albayram ve Toygan Avanoğlu’nun kadrosunu oluşturduğu film 2 Temmuz’dan itibaren Nazilli Belediye Sineması’nda olacak.

FİLMİN KONUSU

Kıbrıs’ta her yıl düzenlenen liseler arası geleneksel yaz oyunlarına bu yıl Özel Çamlıca Lisesi de katılma hakkı kazanır. Okulun sahibi Pinti Lütfullah bu yarışma için Fen Bölümünden dört öğrenci seçer. Fakat Hababam’ın planı devreye girer ve bu dört öğrencinin yerine Yakışıklı, Racon, Format ve Dede Kıbrıs uçağındaki yerlerini alırlar. Şampiyon olmayı hiç umursamayan ve tek amaçları güzel bir tatil olan Hababam için bu yarışma, arkadaşlık ve dayanışmanın değerini anladıkları bir maceraya dönüşecektir.

Film seansları: 11.30, 13.40, 15.50, 18.00, 20.30

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL