Yerel

Belediye İş Sendikası Genel Merkezinden Başkan Özcan’a ziyaret

Belediye İş Sendikası Genel Merkezinden Başkan Özcan’a ziyaret

Belediye İş Sendikası Genel Merkez ve Aydın Temsilcileri Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’ı makamında ziyaret etti.

Belediye İş Sendikası Teşkilatlanma Genel Sekreteri Bayram Özkan, Eğitim ve Genel Yayın Sekreteri Kemal Çavuşoğlu, Aydın Şube Başkanı Hidayet Yaman, Aydın Şube Başkan Yardımcısı Osman Pınar, Nazilli Baş Temsilcisi Öner Balcı, Nazbel A.Ş. Baş Temsilcisi Ahmet Kundakçıoğlu ve temsilciler Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’ı makamında ziyaret etti.

İşçi haklarının verilmesi noktasında Nazilli Belediyesi ile Belediye İş Sendikası’nın uyum içerisinde çalıştığını belirten Teşkilatlanma Genel Sekreteri Bayram Özkan; “Sabah ilk olarak Fen İşleri Müdürlüğü şantiyesinde işçi arkadaşlarımızla bir araya geldik. Taleplerini dinledik. Çalışmalarımızı anlattık. Üyelerimizin çalışma şartlarının iyileştirilmesi, haklarının zamanında verilmesi için bizler Belediye İş olarak var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

İller Bankası’ndan yapılan kesintilere ve artan maliyetlere rağmen Nazilli Belediyesi olarak işçi haklarının verilmesi için tüm imkanları seferber ettiklerini kaydeden Başkan Özcan; “Ben alın terinin ve emeğin ne demek olduğunu çok iyi bilen bir insanım. Bu nedenle göreve geldiğimiz ilk günden bu yana işçilerimizin geçmişten kalan haklarının verilmesi için çalışmalar yaptık. Sendikal haklarının verilmesi, maaşlarının iyileştirilmesi için gerekli protokolleri imzaladık. İnşallah bundan sonra da daha iyi ve güzel işler için çalışmalarımıza devam edeceğiz” sözlerini kaydetti.

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL