Yerel

Nazilli Devlet Hastanesi Başhekimliğine Sürpriz İsim

Nazilli Devlet Hastanesi Başhekimliğine Sürpriz İsim

NAZLI ALTINAYAR- Nazilli Devlet Hastanesi Başhekimi Engin Tetik’in geçtiğimiz günlerde görevden alınmasıyla, başhekimlik koltuğu için yeni isim arayışı başladı. Alınan bilgiye göre Nazilli Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Uzm. Dr. Necati Akkaya’nın başhekimliğe getirileceği öğrenildi.

MHP Nazilli Belediye Meclis Üyesi Mustafa Akkaya’nın oğlu olan Uzm. Dr. Necati Akkaya’nın yeni göreviyle ilgili henüz resmi olarak bir açıklama yapılmadı.

NECATİ AKKAYA KİMDİR ?

19 Ekim 1987’de Nazilli’de doğdu. İlk ve orta öğrenimini doğduğu kentte Beş Eylül İlkokulunda, liseyi Aydın Fen Lisesi’nde bitirdi. Dokuz Eylül Üniversitesi’ni 2011’de tamamlayarak tıp doktoru unvanını aldı. 2011- 2014 yıllarında Manisa Demirci Devlet Hastanesi’nde pratisyen hekim olarak görev yaptı. 2014 yılında ihtisas eğitimine başladı. Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Tıp Ana Bilim Dalı’nda uzmanlık eğitimini tamamlayarak 2018’te acil tıp uzmanı oldu. 2018-2019 yıllarında Hakkâri Yüksekova Devlet Hastanesi’nde uzman doktor olarak görev yaptı. 2019’dan itibaren Nazilli Devlet Hastanesi’nde uzman hekim olarak çalışmaktadır. Evli ve 2 çocuk babasıdır. İngilizce bilmektedir.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL