Yerel

Nazilli’de Şok Gelişme!

Nazilli’de Şok Gelişme!

NAZLI ALTINAYAR- Nazilli Devlet Hastanesi’ne Sağlık Bakanlığı el attı. Son zamanlarda üst üste gelen şikayetler doğrultusunda bakanlık, Nazilli Devlet Hastanesi Başhekimi Engin Tetik’i görevden aldı.
16 Temmuz 2020 yılından bu yana Nazilli Devlet Hastanesi Başhekimi olarak görev yapan Çocuk Hastalıkları Uzmanı Uzm. Dr. Engin Tetik sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile görevden alındığını duyurdu. Tetik, iki yıla birçok iş sığdırdıklarını belirterek destek veren herkese teşekkür etti.

‘HOŞ BİR SEDA BIRAKTIYSAK NE MUTLU’
Tetik yaptığı paylaşımda,”08 Haziran 2022 Çarşamba günü itibari ile görevden alınmış bulunmaktayız. 2014 yılı itibariyle 8 yıl süren yöneticilik deneyimimiz noktalandı. Bu süre zarfında başta eşim ve ailem olmak üzere yanımızda duran desteğini esirgemeyen tüm dostlarıma yürekten teşekkür ediyorum. Son durağımız Nazilli devlet hastanesinde 2 yıla çok işler sığdırdık. Anjio laboratuvarı 7 yataklı KVC yoğun bakım ve 20 yataklı yoğun bakım bitirmek nasip oldu. Toplam değeri 23 milyon a varan bağışta başta Uğur Soğutma olmak üzere Nazilli’nin değerli hayırseverleri hep yanımızda oldu. Hoş bir seda bıraktıysak ne mutlu. Her şeyi görüp her şeyi bilen yüce Allaha emanet olunuz” ifadelerine yer verdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL