Yerel

Kuşçular Muhtarı Kömürcüoğlu’ndan Nazilli Belediyesi’ne övgü dolu sözler “KALE GİBİ DUVAR ÖRÜLDÜ”

Kuşçular Muhtarı Kömürcüoğlu’ndan Nazilli Belediyesi’ne övgü dolu sözler “KALE GİBİ DUVAR ÖRÜLDÜ”

Nazilli Belediyesi’nin Kuşçular Mahallesi’ne yatırımlarının ardından konuşan Mahalle Muhtarı Ramazan Kömürcüoğlu; “Kuşçular bugüne kadar görmediği hizmeti gördü. Kaç yıldır mahallemize hizmet gelmemişti, kale gibi duvar örüldü” diyerek Başkan Özcan’a teşekkür etti.

Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Kuşçular Mahallesi’nde düğün salonu, cami ve mezarlık çevresinde başlattığı istinat duvarı ile güçlendirme çalışmalarında sona geldi.

Faaliyetler kapsamında düğün salonu çevresine 713, cami çevresine 300 ve mezarlık çevresine ise 362 metrekare alana sahip duvar inşa edilerek bölgenin güvenliği sağlanmış oldu.

Yamaçta kalan ve risk teşkil eden evler ise saha ekipleri tarafından tespit edilerek istinat duvarı ile güçlendirme çalışmalarına başlandı.

“KUŞÇULAR GÖRMEDİĞİ HİZMETİ GÖRDÜ”
Çalışmaları yakından takip eden Mahalle Muhtarı Ramazan Kömürcüoğlu; “İlk olarak mezarlığımızdan başladık. İstinat duvarımız yapıldı. İkinci olarak ise başkanımız köyümüzü ziyaretinin ardından cemaatimizin isteğini yerine getirerek camimizin istinat duvarını yaptı. Şahsım ve mahallem adına çok teşekkür ediyorum. Nazilli Belediyesi ve başkanım sayesinde Kuşçular bugüne kadar görmediği hizmeti gördü. Yıllardır mahallemize böyle hizmet gelmemişti. Emeği geçen herkesten Allah razı olsun” diye konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL