Yerel

Sakarya Yapı Market’ten dev kampanya!

Sakarya Yapı Market’ten dev kampanya!

NAZLI ALTINAYAR – Uzun ve oldukça sert geçen kış mevsiminin ardından İlkbahar kendini yavaş yavaş göstermeye başladı. Havaların ısınmasıyla birlikte birçok vatandaş, kendini daha iyi hissetmek için genel temizlik, boya badana ve dekorasyon işlerine yöneldi. Döviz kurundaki hareketlilik ve artan maliyetler ise evlerini yenilemek isteyen vatandaşları zor duruma soktu. Boya fiyatlarının da artış gösterdiği bu zorlu günlerde Sakarya Yapı Market vatandaşları rahatlatacak kampanyaya imza attı. Genç iş insanı Recep Sakarya’nın sahibi olduğu Sakarya Yapı Market, boya fiyatlarında indirime giderek vatandaşları ferahlatacak bir kampanya başlattı. Büyük ilgi görmesi beklenen kampanyanın Ramazan Bayramı’na kadar süreceği ve stoklarla sınırlı olduğu öğrenildi.

‘BOYANMAYAN EV KALMASIN’

Yaklaşık iki yıl süren koronavirüs salgını boyunca vatandaşların genel olarak vakitlerini evde geçirdiğini ve tedbirlerin gevşetilmesiyle birlikte bahar temizliğine başladıklarını söyleyen Recep Sakarya, “Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde zorlu bir süreçten geçti. Covid-19 salgınının ardından vatandaşlarımız temizlik ve hijyene daha çok önem göstermeye başladı. Vatandaşlarımızın hayatlarını daha hijyenik ortamlarda sürdürebilmeleri için bizde Sakarya Yapı Market olarak indirim kampanyası başlattık. Sosyal sorumluluk projelerinde kendini en iyi şekilde gösteren firmamız, bu zorlu süreçte de vatandaşlarımıza en iyi şekilde hizmet etmek için müşterilerimizin yoğun rağbet gösterdiği boyalarda büyük indirim fırsatları sundu. Kampanyamız Ramazan Bayramı’nın sonuna kadar devam edecektir. Hem bahar mevsimi hem de bayrama özel bir kampanyadır. Boyanmayan ev kalmasın” diye konuştu.

Sakarya Yapı Market’in başlattığı kampanyadan yararlanmak isteyen vatandaşların Zafer Mahallesi Sağlık Caddesi üzerindeki ve Karaçay Mahallesi 1007 Sokak’ta bulunan şubelerden ürünleri temin edebilecekleri öğrenildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL