Genel

Genç aday Dumanoğlu’na üyelerden yoğun ilgi!

Genç aday Dumanoğlu’na üyelerden yoğun ilgi!

Dumanoğlu dur durak bilmiyor
Üyelerden genç adaya büyük ilgi
Nazilli Elektrik Elektronik Sıhhi Tesisat Saat Radyo Tamircileri Odası Başkan Adayı Ümit Dumanoğlu esnaf ziyaretlerinde dur durak bilmiyor. Dumanoğlu, odalardan büyük ilgi görüyor.

Nazilli Elektrik Elektronik Sıhhi Tesisat Saat Radyo Tamircileri Odası genel kurulu öncesinde başkanlığa adaylığını açıklayan Ümit Dumanoğlu, saha çalışmalarını hız kesmeden sürdrüyor. Dumanoğlu, Altıntaş, Karaçay, Turan, Yeni Mahalle, Kurtuluş Mahallesi’ndeki esnaflarla bir araya geldi. Tek tek dükkanları dolaşan genç başkan adayı, vaadleri ve projelerini anlattı. Dumanoğlu, esnaftan büyük ilgi gördü.
“TÜM İMKANLARIMIZI SEFERBER EDECEĞİZ”
Gençlik ve dinamizm parolasıyla yola çıkan Ümit Dumanoğlu, üyelerin sorun ve sıkıntılarını dinleyen, çözüm üreten bir yönetim anlayışı ile çalışacaklarını belirterek, “Odamızda bugüne kadar yapılmamış çalışmaları yapacağız. Önemli olan yapılmayanlar değil yapılacakları konuşmak. Gençliğimizden aldığımız gücümüzle değişimin geleceğine inanıyorum. Üyelerimizden bana şans vermelerini istiyorum. Odamızı tüm imkanlarımızı seferber ederek iyi yerler taşıyacağız” dedi.
PROJELERİNİ AÇIKLADI
Projelerini anlatan Ümit Dumanoğlu, verdiği vaadlerle diğer adaylar arasında bir adım öne çıktı. Dumanoğlu, planladığı yatırımları şu şekilde sıraladı;
“Odamızın avukatı olacak. Üyelerimiz iş yerlerinde karşılaştıkları sorunlarda ücretsiz hukuk hizmeti alacak. Akaryakıt istasyonları, hastaneler ile indirim anlaşmaları yapacağız. Maaşımızı, maddi durumu iyi olmayan üyelerimize ortak bir şekilde dağıtacağız. Her sektörden üyelerimizi sık sık bir araya getirip meslek dallarının birbiriyle ticaretini arttıracağız. Tüm imkanlarımızı bu projeler için seferber edeceğiz” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL