Genel

Yılbaşında verilecek büyük ikramiye ve bilet fiyatları belli oldu

Yılbaşında verilecek büyük ikramiye ve bilet fiyatları belli oldu
Bir Milli Piyango geleneği olan özel yılbaşı çekilişine geri sayım başladı. Biletler 30 ila 120 lira arasında satışa sunuldu. Büyük ikramiye ise 120 milyon TL olarak belirlendi.

Yılbaşının yaklaşmasıyla birlikte Milli Piyango heyecanı da artmaya başladı. Satışa sunulan biletlerin fiyatı da doğal olarak merak konusu oldu. Bayiler ve dijital ortamda satılan tam bilet, 120 TL’den alıcı buluyor.

Milli Piyango yılbaşı biletleri bayiler ve dijital platformlarda satışa sunuldu. Büyük ikramiyenin 120 milyon TL olduğu çekilişte, dağıtılacak toplam ikramiye tutarı ise 670 milyon 760 bin TL olacak.

Dünya gazetesinde yer alan habere göre; bilet fiyatları tam 120 TL, yarım 60 TL ve çeyrek bilet 30 TL olarak belirlendi. Oyunseverler, yılbaşı biletlerini gezici bayi ve sabit bayilerin yanı sıra online olarak Milli Piyango internet adresi, Milli Piyango Şans Oyunları uygulaması, diğer online platformlardan dijital bilet olarak alabilecek.

Milli Piyango Yılbaşı Çekilişi büyük ikramiye satılan bilete çıkana kadar devam edecek. Çekiliş sonucu 31 Aralık 2021 gecesi açıklanacak.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL