Genel

Artı İletişim Türk Telekom şubesi hizmete açıldı

Artı İletişim Türk Telekom şubesi hizmete açıldı

Nazilli’de yıllardır telekomünikasyon hizmeti veren Artı İletişim’in yeni şubesi, Türk Telekom Bayisi olarak dualarla hizmete açıldı.

Nazilli’de uzun yıllardır iletişim alanında hizmet veren Artı İletişim, yeni şubesini Hürriyet Caddesi üzerinde Şehit Mustafa Akdağ Parkı yan tarafında Türk Telokom Ana Bayisi olarak hizmete açıldı. Nuri Çetinel ve Ercan Yarıcı ortaklığından geniş bir katılımla yapılan açılışa Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, MHP MYK üyesi ve Aydın eski ile başkanı Burak Pehlivan, NTO Meclis Başkanı Gürdal Yüzügüler, Telekom yetkilileri, ailesi ve vatandaşlar katıldı.

Açılış Yeni Sinan Cami imam hatibi Bilal Ekinci’nin yaptığı açılış duası ile başladı. Daha sonra protokol ve vatandaşların katılımıyla alkışlar eşliğinde açılış kurdelesi kesildi. Daha işyerini gezen Başkan Özcan ve beraberindekiler iş yeri sahipleri Nuri Çetinel ve Ercan Yarıcı’dan bilgiler aldı. Açılışta davetlilere 2 bin kişilik lokma hayrı yapıldı.

“HAYIRLI, UĞURLU OLSUN”
Açılışta bir konuşma yapan Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, “İlçemizin her gün daha iyiye ve daha güzele gitme yarışında bir öncülük yapan işletme sahipleri Nuri Çetinel ve Ercan Yarıcı’nın Nazilli’mize verdikleri değerli hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz. Her gün önünden geçtiğimiz ve gelişmesine şahit olduğumuz bu güzel müesseseyi Nazilli halkı ile buluşturdukları için kendilerine çok çok teşekkür ediyoruz. Hayırlı, uğurlu olsun” dedi.

“GÜLER YÜZLÜ HİZMET”
Yeni iş yerlerinin ilçeye hayırlı olmasını dileyen işletme sahipleri ve Ercan Yarıcı ve Nuri Çetinel, “Nazilli’mize en iyi hizmeti ve değer katmak için Telekom Ana Bayimizi açtık. İlçemizdeki herkes bu hizmetleri almayı hak ediyor. Müessesemizde Türk Telekom Ana bayiliği, telefon satışı, hat satışı, telefon aksesuarı, Sarı otobüslerin Ay-Kart dolum noktası, tüm faturaların ödeme noktası gibi hizmetler veriyoruz. Güler yüzlü hizmet almak isteyen bütün vatandaşlarımızı işyerimize bekliyoruz. Açılışta bizleri yalnız bırakmayan Başkanımız Kürşat Engin Özcan’a, MHP MYK üyesi Burak pehlivan ve diğer bütün davetlilerimize sonsuz teşekkürler ediyoruz” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL