Genel Siyaset

ESKİ BAŞKAN 13 YIL ARADAN SONRA YENİDEN ADAY

ESKİ BAŞKAN 13 YIL ARADAN SONRA YENİDEN ADAY

Eski Başkan Esat Ergüler Ak Parti’den aday adaylığını açıkladı.

Halk arasında ‘Efasne Başkan’ olarak bilinen eski Nazilli Belediye Başkanı Esat Ergüler, AK Parti’den aday adaylığını son gün açıkladı.

1994-2007 yılları arasında görev yapan ve Nazilli’ye pek çok yatırımı bulunan Ergüler, 13 yıl aradan sonra tekrardan aday adayı oldu.

Ak Parti İlçe binasında gerçekleşen başvuru töreninde ‘yaptıklarım yapacaklarımın teminatıdır’ diye belirten Ergüler;”13 yıl Nazilli Belediye Başkanı olarak görev yaptım. Beni duygulandıran şey eski arkadaşlarımı burada görmek oldu. Yaşamımın her noktasında çalışmak ve üretmek var. 65 yaşındayım hala çiftçilik yapıyorum. Bu seçim gerçekten çok önemli. Vatandaşlarımız şehrine en iyi hizmet yapmak için oy kullanacak. Belediye başkanlığı siyaset yeri değil hizmet yeridir. Heyecanım ilk günkü gibi taze. Belediye başkanı olmam için çok fazla telefon aldım beni yeniden teşvik eden bunlar oldu. Doğduğum büyüdüğüm yere yeniden aday oldum. Aday adayı olduğum için şunu yaparım bunu yaparım demek doğru değil. Yaptıklarım yapacaklarımın teminatıdır.” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL