Genel Yerel

NAZİLLİ’DE YOLLAR YENİLENMEYE DEVAM EDİYOR

NAZİLLİ’DE YOLLAR YENİLENMEYE DEVAM EDİYOR

Başkan Özcan talimatı verdi
NAZİLLİ’DE YAPILMADIK YOL KALMAYACAK

Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Zafer Mahallesi Sağlık Caddesi ve 103 Sokak’ta gerçekleştirdiği yol yenileme ve kaldırım çalışmalarını tamamladı.

Çalışmalar kapsamında Sağlık Caddesi’nde yaya trafiğini tehlikeye atan eski ve kullanışsız kaldırımlar yenilendi.

103 Sokak’ta ise kullanım ömrünü tamamlayan eski yol kazınarak parke taşı döşeme işlemleri belediye ekipleri tarafından titizlikle gerçekleştirildi.

“EMSALİ GÖRÜLMEMİŞ ÇALIŞMALARA İMZA ATTIK”
Yaklaşık bin metrekare alanın baştan sona yenilendiği ve yol çalışmalarının diğer noktalarda hızla sürdürüleceğini kaydeden Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan; “Yeşil Mahallemizde emsali görülmemiş çalışmalara imza attık. Saha ekiplerimizin üstün gayretleriyle o bölge bambaşka bir görünüme kavuştu. Aynı hizmeti kentimizin diğer noktalarına yaymak için kolları sıvadık. İnşallah Nazillimizde ihtiyaç duyulan tüm noktalarda devletimizin desteği ve ekiplerimizin çalışmalarıyla yollarımızı bir bir yenileyeceğiz” dedi.

MAHALLE SAKİNLERİ RAHAT BİR NEFES ALDI
Çalışmalarından dolayı Nazilli Belediyesi ekiplerine teşekkür eden Zafer Mahallesi sakinleri; Nazilli Anadolu Lisesi’nin de taşınması ile bölgenin daha da hareketlendiğini belirterek yolların yenilenmesi ile rahat bir nefes aldıklarını kaydetti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL