Güncel

Nazilli’de Temizlik İşleri ‘Günana’ya emanet

Nazilli’de Temizlik İşleri ‘Günana’ya emanet

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’ın talimatıyla İşletme İştirakler Müdürlüğü kurulan Mobil Temizlik Ekibi ilçe genelinde yaptığı başarılı çalışma ile müdür değişikliğine neden oldu.
Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Temizlik İşleri ve İşletme İştirakler Müdürünün görevlerini değiştirdi. 31 Mart Yerel Seçimleri’nin ardından İşletme İştirakler Müdürlüğü görevine gelen Serkan Günana ile Temizlik İşleri Müdürlüğü görevine gelen Kenan Yapsık’ın görevleri değişti. Geçtiğimiz aylarda revizyonlarına devam eden Başkan Özcan son olarak, zarar eden işletmeleri kâr ettiren pozisyona getiren İşletme İştirakler Müdürü Serkan Günana’ya bir önemli görev daha verdi. Belediyecilik hizmetlerinde en önemli görünen yüz olan Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne getirilen Günana, pandemi süreciyle birlikte belediyeye ait işletmelerin covid-19 tedbirleri kapsamında kapanmasıyla birlikte ekiplerini dağıtmayarak Mobil Temizlik Ekibi kurmasıyla dikkat çekmişti. Uzun süredir birçok temizlik sorunu yaşanan mahalleye giren ve Arslanlı Mahallesi Mezarlığında yaptığı çalışmalarla dikkat çeken Günana ve ekibi, halkın takdirini kazanmıştı.
Nazilli Belediyesi’nde uzun süredir eleştiri alan Fen İşleri Müdürlüğü’nde yapılan değişikliğin ardından Temizlik İşleri Müdürlüğü’nde de görev değişimi yapan Başkan Özcan’ın en güvendiği müdürüne önemli görev verdiği dile getirildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL