Siyaset

Nazilli Belediyesi tam kapanmada hizmet üretmeye devam ediyor

Nazilli Belediyesi tam kapanmada hizmet üretmeye devam ediyor

Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Yeni Mahalle İnci Yapı çevresindeki yol ve kaldırımlarda yenileme ve düzenleme çalışmalarının sonuna geldi.

Rutin belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra pandemi döneminde vatandaşlara sosyal belediyecilikle de hizmet eden Nazilli Belediyesi tam kapanma döneminde de boş durmuyor. 17 günlük tam kapanma döneminde de çalışmalarını aralıksız olarak sürdürerek adeta bir seferberlik başlatan Nazilli Belediyesi hizmet üretmeye devam ediyor.

Kapsamlı ve eş zamanlı olarak çalışmalarına devam eden, Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Yeni mahalleye yaptıkları çıkartma ile 86-152-153-142-161-171 ve 140 sokaklarda yol-kaldırım yenileme ve düzenleme çalışmalarının son rötuşlarını yapıyor. Hummalı çalışmanın sürdürüldüğü sokaklarda inceleme yapan Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, “Yeni mahalle inci yapı çevresinde yol yenileme çalışmalarının artık sonuna gelindi. Ekiplerimiz tarafından burada son dokunuşlar son rötuşlar yapılıyor. İnci Yapı çevresindeki tüm ana ve ara sokaklarda yenileme ve düzenleme çalışması yapıldı. Toplamda 13 bin metre karelik taş döşemesi yapılan sokaklar tam kapanma dönemi bitiminde vatandaşın kullanımına hazır hale getirilmiş olacak” dedi.

Nazilli Belediyesinin çalışmalarına durmaksızın devam ettiğinin altını çizen Başkan Kürşat Engin Özcan; “Tam kapanma süreci aslında bizim için bir fırsat oldu. Bu süreci en verimli şekilde değerlendirme avantajını her şekilde kullanıyoruz. Ekiplerimiz tam kadro çalışmalarını sürdürüyor. Tam kapanmadan dolayı şehir içi trafiğinin durması ve insan sirkülâsyonunun olmaması yapılan çalışmaları hızlandırıyor. Ekiplerimizle göreve geldiğimiz günden bu yana İlçemizi daha modern yollarla buluşturmak için gece-gündüz çalışıyoruz. Yıllık yatırım programımıza göre yeni yollar yapmaya ve mevcut yollarımızı yenilemeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL