Siyaset

Başkan Özcan 2020’yi Zirvede Tamamladı

Başkan Özcan 2020’yi Zirvede Tamamladı

Başkan Özcan 2020 yılını zirvede tamamladı

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Objektif Araştırma Şirketi tarafından hazırlanan 2020 Yılının En’leri listesinde en başarılı 10 büyükşehir ilçe belediye başkanı arasında yüzde 68,1 oy oranı ile 3. sırada yer aldı.

 

Piar, SONAR, ORC ve Avrasya gibi pek çok araştırma şirketinin Türkiye genelinde yaptığı anketlerde en başarılı belediye başkanları arasında yer alan Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, son olarak Objektif Araştırma Şirketi tarafından ‘2020 Yılının En’leri’ listesinde 3. sırada yer aldı.

 

Bilgisayar destekli telefon görüşmesi yöntemi ile 27 Kasım-7 Aralık 2020 tarihleri arasında 30 büyükşehirde 16 bin 140 kişi ile yapılan anket sonucuna göre yüzde 68,1 oy oranı ile büyük bir başarı elde eden Başkan Özcan, 2020 yılında yapılan tüm anketlerde zirveyi korudu.

 

Tüm dünyanın içinde bulunduğu pandemi sürecine rağmen Nazilli’de yapılan hizmetlerin halk tarafından takdirle karşılandığını ifade eden Başkan Özcan, “Öncelikle yapılan tüm anketlerde bizi zirveye taşıyan hemşehrilerimize canı gönülden teşekkür ediyorum. Büyük bir teveccüh göstererek bizleri bu kentin belediye başkanı seçen ve akabinde gerçekleştirdiğimiz tüm projelerde desteğini yanımızda hissettiğimiz kıymetli Nazilli halkı ile şehrimizin hem sosyal hem de ekonomik anlamda kalkınması ve hak ettiği hizmetleri alması için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Aldığımız bu sonuçlar yürüdüğümüz yolda bizlere sonsuz bir güç vermektedir” diye konuştu.

YORUMLAR (3)

  1. Şahin diyorki:

    Seçim zamanında Sayın Başkan gezerken bizden o istedi Biz de kendisine sizin oraya ihtiyacınız var ama bizimde gerçekten işe ihtiyacımız olduğunu söyledik Hani o kadar çok yemin etti ki söz verdi ki o gün bize Biz de dedik işte helal olsun Hani bir adam geliyor artık belki de bizi iş sağlar kaç defa gittik Halbuki belediye seçimlerden sonra ama yine de göremedik başkanı Geçtiğimiz günlerde bir kahvede denk geldik yine Subaşı mevkinde kaba bir şekilde oldu ama kendimi hatırlatmayı başardım orada başkana Yine yemin billah ettiği Gel kardeşim dediği şöyle yapacağız böyle yapacağız dedi Yani kısaca insanların içinde atıp tuttu yeni olmadı kısaca ama bir şeyi unutuyorlar Allah bunların hepsini görüyor Ve duyuyor

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL