Sağlık Siyaset

Ahmet Davutoğlu’nun testi pozitif çıktı

Ahmet Davutoğlu’nun testi pozitif çıktı

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, koronavirüs testinin pozitif çıktığını duyurdu. Davutoğlu sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Bugün yaptırdığım Covid-19 test sonucu pozitif çıktı. Allah’a şükürler olsun genel durumum iyi. Çalışmalarımızı karantina süresi boyunca evimden devam ettireceğim. Bütün hastalarımıza Rabbim’den acil şifa diliyorum. Lütfen önlemlere ve sağlığınıza dikkat edin.”

Parti Sözcüsü Serkan Özcan da, sosyal medya hesabından, “Dün ortaya çıkan belirtiler üzerine Sn. Genel Başkan’ımız Ahmet Davutoğlu bugün Covid-19 testi yaptırmış ve sonuç maalesef pozitif çıkmıştır. Kendisinin sağlık durumu şu an iyidir ve evinde istirahat halindedir. Sn. Gnl.Bşk.’ımıza acil şifalar diliyoruz. Dualarımız kendisiyle” açıklamasını yaptı.

Daha önce Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk ve DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan da koronaya yakalanmış, tedavilerinin ardından da sağlıklarına kavuşmuşlardı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL