Spor

BERAT YENİDEN NAZ NAZ’DA

BERAT YENİDEN NAZ NAZ’DA

NAZLI ALTINAYAR – Nazilli Belediyespor, başarılı futbolcu Berat Eyüpoğlu’nu yeniden yuvaya kazandırarak 2 yıllık anlaşma sağladı. Kulüpten gelen açıklamada “Nazilli Belediyespor 2022-2023 sezonu hazırlıkları doğrultusunda 2021-2022 sezonunun ilk yarısında takımda yer alan ve 11 maçta formamızı giyen, sezonun ikinci yarısında BÜ Alanya Kestel Spor forması giyen Berat Eyüpoğlu ile anlaşma sağlamıştır” ifadeleri kullanıldı.

‘OYUNCUMUZA VE CAMİAMIZA HAYIRLI OLSUN’
Yıldırım Demirören Spor Tesislerinde gerçekleştirilen görüşmeler sonrasında imza törenine katılan Nazilli Belediye ve Kulüp Onursal Başkanı Kürşat Engin Özcan; “2022-2023 futbol sezonunun camiamıza hayırlı olmasını diliyorum. Yönetim Kurulu’nda yer alan arkadaşlarımız yeni sezon için kapsamlı bir çalışma gerçekleştirmekte ve hepsine başarılar diliyorum. Gururumuz Nazilli Belediyespor’un başarısı için elimizden gelen her şeyi yapacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Bugün bildiğimiz, tanıdığımız bir oyuncu olan Berat kardeşimizi tekrar aramızda görmek bizleri oldukça memnun etti. Oyuncumuza ve camiamıza hayırlı olmasını dilerim” dedi.

‘YARIM KALAN HİKAYEMİZİ TAMAMLAYACAĞIZ’
Berat ile yarım kalmış bir hikayeleri olduğunu vurgulayan Kulüp Başkanvekili Erkan Abbasoğlu da: “Geçtiğimiz sezon Berat ile yarım kalan bir hikayemiz vardı. Kendisi ile yaptığımız görüşmeler sonrasında hep birlikte tekrar bu hikâyeyi tamamlamak için yola çıktık. Berat ile 2 yıllık anlaşma sağladık. Camiamıza hayırlı olsun.” diye konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL