Yerel

MİLLETVEKİLİ ERİM NDH’DE ÇALIŞMALARI İNCELEDi

MİLLETVEKİLİ ERİM NDH’DE ÇALIŞMALARI İNCELEDi

NAZLI ALTINAYAR –AK Parti Aydın Milletvekili Bekir Kuvvet Erim, AK Parti Nazilli İlçe Başkanı Mustafa Abak ve Uğur Soğutma A.Ş yetkilileri Nazilli Devlet Hastanesi’ne gelerek, hastane bünyesinde yapımı süren ve önümüzdeki günlerde tamamlanarak Nazilli ve çevre ilçelerin hizmetine girerek sağlık hizmeti verecek olan Anjiyo Servisini yerinde inceledi. Milletvekili Erim, Nazilli Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Engin Tetik’den bilgi aldılar.

İncelemelerde Hastane İdari ve Mali Hizmetler Müdürü Mehmet Şahin, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Sermin Volaka ve Uğur soğutma A.Ş. yöneticilerinden Erdoğan Ulaş, Osman Bezek ve İnsan Kaynakları Müdürü Hakkı İlbay’da hazır bulundular. Yapılan açıklamada, “Emeği geçen herkese teşekkür ediyor, Nazilli’mize hayırlı olmasını diliyoruz” denildi.

Nazilli Devlet Hastanesinde yapılmakta olan Anjiyo Servisinin hizmete girmesinin ardından Nazilli başta olmak üzere Buharkent, Karacasu, Kuyucak, Bozdoğan, Yenipazar ve Sultanhisar ilçelerinden anjiyo için Hastaneye gelen hastaların artık sevk olmayacağı ve tedavilerinin Nazilli Devlet Hastanesi Anjiyo Servisinde yapılacağı öğrenildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL