Genel

KOCAELİ’DE POLİS TELSİZİNDEN FETÖ PROPAGANDASI YAPILDI

KOCAELİ’DE POLİS TELSİZİNDEN FETÖ PROPAGANDASI YAPILDI

Olay, yılbaşı gecesi Kocaeli’de meydana geldi. Alınan bilgiye göre polis telsizinden Kocaeli İl Emniyet Müdürü Veysel Tipioğlu’nun mesajı yayınlandığı sırada, anons kesilerek FETÖ propagandası yapıldı.
2022 yılının ilk dakikalarına girildiğinde Kocaeli İl Emniyet Müdürü Veysel Tipioğlu’nun, emniyet teşkilatına yönelik tebrik mesajı polis telsizinden okunmaya başladı. Bu sırada anons kesilerek, kanaldan FETÖ’nün propagandası yayınlandı.

Olayı fark eden haber merkezi, propagandayı engelleyerek kanalın kontrolünü devraldı.

Kanalın kontrole alınmasının ardından anonsa giren Kocaeli İl Emniyet Müdürü Veysel Tipioğlu, “Merkez, bu şeref yoksunu, devlet düşmanı, hain şebekenin elemanına hitap ediyorum. Azıcık şeref, haysiyetiniz varsa Türk devletine, Türk milletine ihanet etmezsiniz. Sizi bulduğumuzda ne yapacağımızı biliyorsunuz. Ayrıca kimse de moralini bozmasın. En kısa sürede de bu namussuzu bulup, gereğini yapacağız” dedi.

Tipioğlu’nun talimatı sonrasında anons yapan haber merkezi, “Emirlerinizi takip ettim. Kanala müdahale eden şeref yoksunu, sesimizi duyuyorsa hakkında gerekli işlemin yapılacağını da bilsin. Teşkilat mensuplarımız da moralini, motivasyonunu bozmasın. Tüm istasyonlarımız bu şekilde takip etsin” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL