Siyaset

Başkan Özcan Vites Yükseltti!

Başkan Özcan Vites Yükseltti!

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Mesut Öztunç’un MHP’den ayrılıp İYİ Parti saflarına katılmasıyla vitesi yükseltti.

Nazilli’de siyasetin ısındığı bu günlerde, seçimlere iki yıl gibi bir süre kala partisini güçlendirmek isteyen Başkan Özcan çalışmalarına hız verdi.

Geçtiğimiz Cuma günü bir kahvaltı etkinliğinde Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Kuyucak İlçe Yöneticisi Ali Turhan ile bir araya gelen Başkan Özcan’ın, bugünkü ziyareti ile Ali Turhan’nın İYİ Partiye geçeceği kesinlik kazandı.

Aslen Nazillili olan Turhan’ın, Kuyucak’taki iş yerine ziyarete giden Başkan Özcan’ın, Turhan’ı İYİ Parti’ye davet ettiği bilgisine ulaşıldı.

Turhan, ziyareti sosyal medya hesabından “Nazilli Belediye Başkanı’m Sayın Kürşat Engin Özcan’a, meslektaşım, abim Sayın Doğan Güneş’e Kuyucak İyi Parti İlçe Başkanı’m Ömer Kılınç’a, dostum Sayın Şahin Kaya’ya,  önceki dönem Kuyucak Belediye Başkanı abim Ali Ulvi Akoğlu’na iş yerime ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Ayaklarına sağlık, her daim beraberiz” sözleriyle duyurdu.

Ziyaretin hemen ardından sosyal medyadan paylaşım yapması Turhan’ın İYİ Parti saflarında siyaset hayatına devam edeceğini kesinleştirdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL